TR3-S505-V-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR3-S505-V-10-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 250V 5X20MM
Ngā Rauemi: TR3-S505-V-10-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR3-S505-V-10-R
Tau Wae TR3-S505-V-10-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 250V 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6036 pcs Pepa Raraunga TR3-S505-V-10-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Raupapa S505 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 397
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0061 Ohms Whakatauranga onamata 10A