TR2-S505H-V-500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2-S505H-V-500-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR2-S505H-V-500-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 500MA 600VAC 400VDC
Ngā Rauemi: TR2-S505H-V-500-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR2-S505H-V-500-R
Tau Wae TR2-S505H-V-500-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 500MA 600VAC 400VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59725 pcs Pepa Raraunga TR2-S505H-V-500-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Raupapa S505H
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5mm x 20mm (Axial) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.188 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.507 Ohms Whakatauranga onamata 500mA