TR2-S505H-V-2.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2-S505H-V-2.5-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR2-S505H-V-2.5-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 2.5A 600VAC 400VDC
Ngā Rauemi: TR2-S505H-V-2.5-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR2-S505H-V-2.5-R
Tau Wae TR2-S505H-V-2.5-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 2.5A 600VAC 400VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61682 pcs Pepa Raraunga TR2-S505H-V-2.5-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Raupapa S505H
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5mm x 20mm (Axial) Ētahi Ingoa TR2-S505H-V-2-5-R
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 24.23
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.04 Ohms
Whakatauranga onamata 2.5A Tae -