TR/0603FA1.25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/0603FA1.25-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR/0603FA1.25-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.25A 32VAC/DC 0603
Ngā Rauemi: TR/0603FA1.25-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR/0603FA1.25-R
Tau Wae TR/0603FA1.25-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.25A 32VAC/DC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166423 pcs Pepa Raraunga TR/0603FA1.25-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W x 0.019" H (1.60mm x 0.81mm x 0.48mm) Raupapa CHIP™ 0603FA
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 283-2557-2
TR-0603FA1-25-R
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.013
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.108 Ohms
Whakatauranga onamata 1.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL