TR/0603FA250-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/0603FA250-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR/0603FA250-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 250MA 50VDC 0603
Ngā Rauemi: TR/0603FA250-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR/0603FA250-R
Tau Wae TR/0603FA250-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 250MA 50VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131588 pcs Pepa Raraunga TR/0603FA250-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W x 0.019" H (1.60mm x 0.81mm x 0.48mm)
Raupapa CHIP™ 0603FA Wā Whakautu Fast
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 283-2552-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.0004 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
DC Resistance 3.1 Ohms Whakatauranga onamata 250mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A