LPJ-70SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-70SPI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPJ-70SPI
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LPJ-70SPI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 739 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPJ-70SPI
Tau Wae LPJ-70SPI Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 739 pcs Pepa Raraunga LPJ-70SPI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.130" Dia x 2.630" L (28.70mm x 66.80mm) Raupapa LOW-PEAK™ LPJ
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 70A Katoa J
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300kA AC, 100kA DC Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LPJ-8SP
LPJ-8SP
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 2577 pcs
Tikiake:
RFQ
LPJ-60SPI
LPJ-60SPI
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 1530 pcs
Tikiake:
RFQ
LPJ-80SPI
LPJ-80SPI
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 723 pcs
Tikiake: LPJ-80SPI.pdf
LPJ-8SPI
LPJ-8SPI
LPJ-7SP
LPJ-7SP
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 7A 600VAC/300VDC
LPJ-80SP
LPJ-80SP
Tikiake: LPJ-80SP.pdf
LPJ-60SP
LPJ-60SP
Tikiake: LPJ-60SP.pdf
LPJ-6SP
LPJ-6SP
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 6A 600VAC/300VDC
LPJ-6SPI
LPJ-6SPI
LPJ-70SP
LPJ-70SP
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 791 pcs
Tikiake: LPJ-70SP.pdf
LPJ-600SPI
LPJ-600SPI
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 110 pcs
Tikiake: LPJ-600SPI.pdf
LPJ-7SPI
LPJ-7SPI
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel