LPJ-600SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-600SPI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPJ-600SPI
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LPJ-600SPI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 110 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 110 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPJ-600SPI
Tau Wae LPJ-600SPI Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110 pcs Pepa Raraunga LPJ-600SPI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.500" Dia x 3.750" L (63.50mm x 95.25mm) Raupapa LOW-PEAK™ LPJ
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 600A Katoa J
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300kA AC, 100kA DC Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LPJ-70SP
LPJ-70SP
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 791 pcs
Tikiake: LPJ-70SP.pdf
RFQ
LPJ-50SP
LPJ-50SP
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 2060 pcs
Tikiake: LPJ-50SP.pdf
RFQ
LPJ-5SP
LPJ-5SP
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 5A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 2885 pcs
Tikiake:
LPJ-6SPI
LPJ-6SPI
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 6A 600VAC/300VDC