LPJ-125SP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-125SP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPJ-125SP
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LPJ-125SP.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 370 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 370 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPJ-125SP
Tau Wae LPJ-125SP Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 370 pcs Pepa Raraunga LPJ-125SP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.500" Dia x 3.000" L (38.10mm x 76.20mm) Raupapa LOW-PEAK™ LPJ
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa 283-3470
LPJ-125SP-ND
LPJ125SP
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 125A
Katoa J Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300kA AC, 100kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LPJ-15SP
LPJ-15SP
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
I roto i te taonga: 2464 pcs
Tikiake:
RFQ
LPJ-125SPI
LPJ-125SPI
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC