LPJ-110SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-110SPI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPJ-110SPI
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 110A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LPJ-110SPI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 364 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 364 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPJ-110SPI
Tau Wae LPJ-110SPI Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 110A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 364 pcs Pepa Raraunga LPJ-110SPI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.500" Dia x 3.000" L (38.10mm x 76.20mm) Raupapa LOW-PEAK™ LPJ
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 110A Katoa J