FWA-250ASI4
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FWA-250ASI4
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 250A 150VAC/VDC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 385 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 385 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FWA-250ASI4
Tau Wae FWA-250ASI4 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 250A 150VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 385 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 150V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 150V
Rahi / Rahi 1.000" Dia x 1.156" L (25.40mm x 29.36mm) Raupapa FWA
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 7470 Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 250A