FWA-2000AH
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWA-2000AH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FWA-2000AH
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 2KA 130VAC/VDC
Ngā Rauemi: FWA-2000AH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 236 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 236 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FWA-2000AH
Tau Wae FWA-2000AH Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 236 pcs Pepa Raraunga FWA-2000AH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 130V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 130V
Rahi / Rahi 2.000" Dia x 1.875" L (50.80mm x 47.63mm) Raupapa FWA