CCP-3-30CF
Hua Hua
Tau Wae: CCP-3-30CF
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
Ngā Rauemi: CCP-3-30CF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 591 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCP-3-30CF
Tau Wae CCP-3-30CF Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 591 pcs Pepa Raraunga CCP-3-30CF.pdf
Tuhinga 600V Momo Fuse Carrier
Raupapa CCP Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei 30A
Ngā Hua e hāngai ana
CCP-2405SF
CCP-2405SF
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 10W
I roto i te taonga: 5484 pcs
Tikiake: CCP-2405SF.pdf
RFQ
CCP-AUX
CCP-AUX
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWITCH COMP AUX CONTCTS 600V 35A