CCP-3-100CF
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCP-3-100CF
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A
Ngā Rauemi: CCP-3-100CF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 337 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 337 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCP-3-100CF
Tau Wae CCP-3-100CF Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 337 pcs Pepa Raraunga CCP-3-100CF.pdf
Tuhinga 600V Momo Fuse Carrier
Raupapa CCP Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei 100A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CCP-AUX
CCP-AUX
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: SWITCH COMP AUX CONTCTS 600V 35A