BSPM3480DLG
Hua Hua
Tau Wae: BSPM3480DLG
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN
Ngā Rauemi: 1.BSPM3480DLG.pdf2.BSPM3480DLG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 275 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSPM3480DLG
Tau Wae BSPM3480DLG Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275 pcs Pepa Raraunga 1.BSPM3480DLG.pdf2.BSPM3480DLG.pdf
Varistor Voltage (Typ) 480V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module, Plug-In Terminal Block
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tuhinga o mua 3
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 1.2kV Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito 480V 40kA Varistor 3 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block I teie nei - Te tere 40kA