BSPM3400WER
Hua Hua
Tau Wae: BSPM3400WER
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Ngā Rauemi: BSPM3400WER.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 258 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSPM3400WER
Tau Wae BSPM3400WER Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258 pcs Pepa Raraunga BSPM3400WER.pdf
Varistor Voltage (Typ) 400V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module, Plug-In Terminal Block
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 440V Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito 400V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block I teie nei - Te tere 40kA