BSPM1690WER
Hua Hua
Tau Wae: BSPM1690WER
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua VARISTOR 690V 25KA MOD PLUG-IN
Ngā Rauemi: BSPM1690WER.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 712 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSPM1690WER
Tau Wae BSPM1690WER Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga VARISTOR 690V 25KA MOD PLUG-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 712 pcs Pepa Raraunga BSPM1690WER.pdf
Varistor Voltage (Typ) 690V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module, Plug-In Terminal Block
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 600V Maximum AC Volts 600V
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 690V 25kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block