BSPM1400WER
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BSPM1400WER
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Ngā Rauemi: BSPM1400WER.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 651 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSPM1400WER
Tau Wae BSPM1400WER Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 651 pcs Pepa Raraunga BSPM1400WER.pdf
Varistor Voltage (Typ) 400V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module, Plug-In Terminal Block
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 585V Maximum AC Volts 440V
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 400V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block
I teie nei - Te tere 40kA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BSPM1347S2G
BSPM1347S2G
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: VARISTOR 40KA MODULE PLUG-IN
I roto i te taonga: 713 pcs
Tikiake: BSPM1347S2G.pdf
RFQ
BSPM1400WE
BSPM1400WE
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN