BPM600IEC
Hua Hua
Tau Wae: BPM600IEC
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua VARISTOR 480V 30KA MOD PLUG-IN
Ngā Rauemi: BPM600IEC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 576 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BPM600IEC
Tau Wae BPM600IEC Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga VARISTOR 480V 30KA MOD PLUG-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 576 pcs Pepa Raraunga BPM600IEC.pdf
Varistor Voltage (Typ) 480V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module, Plug-In Terminal Block
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 600V Maximum AC Volts 600V
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 480V 30kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block