BPM385UL
Hua Hua
Tau Wae: BPM385UL
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN
Ngā Rauemi: BPM385UL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BPM385UL
Tau Wae BPM385UL Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1483 pcs Pepa Raraunga BPM385UL.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module, Plug-In Terminal Block
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 385V Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block I teie nei - Te tere 40kA