BK/JJS-200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK/JJS-200
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 200A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: BK/JJS-200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK/JJS-200
Tau Wae BK/JJS-200 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 200A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1055 pcs Pepa Raraunga BK/JJS-200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.660" L x 0.880" W (42.16mm x 22.35mm)
Raupapa JJS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa BK-JJS-200 Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 200A Katoa T
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BK/KTK-20
BK/KTK-20
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC 5AG
I roto i te taonga: 5307 pcs
Tikiake:
RFQ
BK/KTK-R-1
BK/KTK-R-1
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 1A 600VAC 5AG
I roto i te taonga: 4749 pcs
Tikiake: BK/KTK-R-1.pdf
RFQ
BK/JM60600-1CR
BK/JM60600-1CR
Whakaahuatanga: JM60600-1CR BULK PKG
I roto i te taonga: 172 pcs
Tikiake:
BK/HWC-AF
BK/HWC-AF
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER
BK/HWA-AF
BK/HWA-AF
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER RAD 125V 35A PNL MNT
BK/KTK-15
BK/KTK-15
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC 5AG
Tikiake: BK/KTK-15.pdf
BK/JJS-30
BK/JJS-30
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC
Tikiake: BK/JJS-30.pdf
BK/JJS-3
BK/JJS-3
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC
Tikiake: BK/JJS-3.pdf
BK/J-63
BK/J-63
Whakaahuatanga: FUSE REDUCER
Tikiake: BK/J-63.pdf
BK/JJS-175
BK/JJS-175
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 175A 600VAC CYLINDR
Tikiake: BK/JJS-175.pdf
BK/HWA
BK/HWA
BK/HTJ-LES-FUSE
BK/HTJ-LES-FUSE
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER
Tikiake: BK/HTJ-LES-FUSE.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel