BK/JJS-175
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BK/JJS-175
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 175A 600VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: BK/JJS-175.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
77 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BK/JJS-175
Tau Wae BK/JJS-175 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 175A 600VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1287 pcs Pepa Raraunga BK/JJS-175.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi 1.660" L x 0.880" W (42.16mm x 22.35mm)
Raupapa JJS Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa BK-JJS-175 Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 175A Katoa T
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BK/HWA-AF
BK/HWA-AF
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER RAD 125V 35A PNL MNT
I roto i te taonga: 6942 pcs
Tikiake:
RFQ
BK/JJS-3
BK/JJS-3
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC
I roto i te taonga: 3776 pcs
Tikiake: BK/JJS-3.pdf
RFQ
BK/HTC-70M
BK/HTC-70M
Whakaahuatanga: FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT
Tikiake: BK/HTC-70M.pdf
BK/KTK-15
BK/KTK-15
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC 5AG