7.2WKNHO200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7.2WKNHO200
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 7.2KV 200A 3" MOTOR START
Ngā Rauemi: 7.2WKNHO200.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 56 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 56 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7.2WKNHO200
Tau Wae 7.2WKNHO200 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 7.2KV 200A 3" MOTOR START Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56 pcs Pepa Raraunga 7.2WKNHO200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 7.2kV Rahi / Rahi 2.992" Dia x 15.866" L (76.00mm x 403.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Fuse Link
Ētahi Ingoa 7-2WKNHO200 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 88000 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 1.63 mOhms
Whakatauranga onamata 200A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 63kA Whakaaetanga VDE
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7.2WKNHO2 2X200
7.2WKNHO2 2X200
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 7.2KV 2 X 200A MOTOR START