7.2WKMSJ250
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7.2WKMSJ250
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 7.2KV 250A M/S
Ngā Rauemi: 1.7.2WKMSJ250.pdf2.7.2WKMSJ250.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 65 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 65 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7.2WKMSJ250
Tau Wae 7.2WKMSJ250 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 7.2KV 250A M/S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65 pcs Pepa Raraunga 1.7.2WKMSJ250.pdf2.7.2WKMSJ250.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 7.2kV Rahi / Rahi 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Fuse Link
Ētahi Ingoa 7-2WKMSJ250 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 250A Katoa -