55GFMSJ200ES
Hua Hua
Tau Wae: 55GFMSJ200ES
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 5.5KV 200E DIN E RATE SIEME
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 88 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 55GFMSJ200ES
Tau Wae 55GFMSJ200ES Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 88 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 200A