55GFMSJ175ES
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 55GFMSJ175ES
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 5.5KV 175E DIN E RATE SIEME
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 90 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 90 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 55GFMSJ175ES
Tau Wae 55GFMSJ175ES Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 90 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 150A