500NHG4G
Hua Hua
Tau Wae: 500NHG4G
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 500A 500VAC RECT
Ngā Rauemi: 500NHG4G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 123 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 123 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 500NHG4G
Tau Wae 500NHG4G Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 500A 500VAC RECT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123 pcs Pepa Raraunga 500NHG4G.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V Rahi / Rahi 3.307" L x 3.425" W x 4.094" H (84.00mm x 87.00mm x 104.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Rectangular, Blade
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 800000
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Square Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 500A Katoa NH