500NHG2B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 500NHG2B
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 500A 440VAC RECT
Ngā Rauemi: 500NHG2B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 479 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 479 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 500NHG2B
Tau Wae 500NHG2B Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 500A 440VAC RECT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 479 pcs Pepa Raraunga 500NHG2B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 440V Rahi / Rahi 2.953" L x 2.087" W x 2.480" H (75.00mm x 53.00mm x 63.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Rectangular, Blade
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1200000
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Square Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 500A Katoa NH