32NHC00M
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 32NHC00M
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 32A 500VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 32NHC00M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 32NHC00M
Tau Wae 32NHC00M Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 32A 500VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5776 pcs Pepa Raraunga 32NHC00M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.126" L x 1.181" W x 1.969" H (54.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Raupapa -
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular, Blade Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 32A
Katoa NH Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 120kA AC, 50kA DC
Whakaaetanga VDE Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
32NHG0B
32NHG0B
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE SQUARE 32A 500VAC RECT
I roto i te taonga: 1889 pcs
Tikiake: 32NHG0B.pdf
RFQ
32NNL
32NNL
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE NEUTRAL LINK 32A >3NW CLNNS