32NNSFBS
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 32NNSFBS
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSEHOLDER 32A 550V ER 10 1.3KG
Ngā Rauemi: 1.32NNSFBS.pdf2.32NNSFBS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 32NNSFBS
Tau Wae 32NNSFBS Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSEHOLDER 32A 550V ER 10 1.3KG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1434 pcs Pepa Raraunga 1.32NNSFBS.pdf2.32NNSFBS.pdf
Tuhinga 550V Kāhua Whakamutunga -
Raupapa NNS Whakatakotoranga Horizontal
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Cartridge Rahi Whakairo -
Mo te Whakamahia me te / Products Related BS88 Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 32A 550V 1 Circuit Cartridge Panel Mount
Whakatauranga onamata 32A Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
32NT1-3
32NT1-3
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V
I roto i te taonga: 4940 pcs
Tikiake: 32NT1-3.pdf
RFQ
32NNSF
32NNSF
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSEHOLDER 32A 550V S/LOC ER 10
I roto i te taonga: 1838 pcs
Tikiake: 32NNSF.pdf
RFQ
32NNL
32NNL
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE NEUTRAL LINK 32A >3NW CLNNS