3.6ABCNA6.3
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3.6ABCNA6.3
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 3.6KV 6.3A 1410
Ngā Rauemi: 1.3.6ABCNA6.3.pdf2.3.6ABCNA6.3.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 375 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 375 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3.6ABCNA6.3
Tau Wae 3.6ABCNA6.3 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 3.6KV 6.3A 1410 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 375 pcs Pepa Raraunga 1.3.6ABCNA6.3.pdf2.3.6ABCNA6.3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 3.6kV Rahi / Rahi 1.000" Dia x 7.690" L (25.40mm x 195.33mm)
Raupapa AB Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa 3-6ABCNA6-3 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 6.3A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50kA Whakaaetanga -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3.6ADOSJ25
3.6ADOSJ25
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 3.6KV 25AMP 2" DIN
I roto i te taonga: 208 pcs
Tikiake: 3.6ADOSJ25.pdf
RFQ
3.6OEFMA160
3.6OEFMA160
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 3.6KV 160AMP 2.5" OIL
I roto i te taonga: 266 pcs
Tikiake: 3.6OEFMA160.pdf
RFQ
3.6CAV2
3.6CAV2
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 2A 3.6KV 8"