3.6ABCNA10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3.6ABCNA10
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 3.6KV 10AMP 10 3.6
Ngā Rauemi: 1.3.6ABCNA10.pdf2.3.6ABCNA10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 407 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 407 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3.6ABCNA10
Tau Wae 3.6ABCNA10 Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 407 pcs Pepa Raraunga 1.3.6ABCNA10.pdf2.3.6ABCNA10.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 3.6kV Rahi / Rahi 1.000" Dia x 7.690" L (25.40mm x 195.33mm)
Raupapa AB Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa 3-6ABCNA10 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 10A Katoa -