258GDQSJ15ES
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 258GDQSJ15ES
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 25.8KV 15A E RATED SIEMENS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 138 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 138 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 258GDQSJ15ES
Tau Wae 258GDQSJ15ES Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 25.8KV 15A E RATED SIEMENS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 25.8kV Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 15A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 25kA
Whakaaetanga - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
258GDQSJD10E
258GDQSJD10E
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 25.8KV 10A E RATED SQ D