258GDQSJ10ES
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 258GDQSJ10ES
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 25.8KV 10A E RATED SIEMENS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 147 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 147 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 258GDQSJ10ES
Tau Wae 258GDQSJ10ES Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 25.8KV 10A E RATED SIEMENS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 25.8kV Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 10A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 25kA
Whakaaetanga - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
258GDQSJD10E
258GDQSJD10E
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 25.8KV 10A E RATED SQ D
I roto i te taonga: 163 pcs
Tikiake:
RFQ
258GDQSJ25ES
258GDQSJ25ES
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 25.8KV 25A E RATED SIEMENS
I roto i te taonga: 110 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG
I roto i te taonga: 3525 pcs
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG
I roto i te taonga: 1094 pcs
258GDQSJ20ES
258GDQSJ20ES
Whakaahuatanga: FUSE 25.8KV 20A E RATED SIEMENS
I roto i te taonga: 157 pcs
258GDQSJD15E
258GDQSJD15E
Whakaahuatanga: FUSE 25.8KV 15A E RATED SQ D
I roto i te taonga: 135 pcs
258GDQSJ15ES
258GDQSJ15ES
Whakaahuatanga: FUSE 25.8KV 15A E RATED SIEMENS
I roto i te taonga: 138 pcs
258GDQSJD20E
258GDQSJD20E
Whakaahuatanga: FUSE 25.8KV 20A E RATED SD D
I roto i te taonga: 113 pcs
258A5
258A5
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: TERM BLOCK JUMPER
Tikiake: 258A5.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel