PWR163S-25-R050J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR163S-25-R050J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PWR163S-25-R050J
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.05 OHM 5% 25W DPAK
Ngā Rauemi: PWR163S-25-R050J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PWR163S-25-R050J
Tau Wae PWR163S-25-R050J Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.05 OHM 5% 25W DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86063 pcs Pepa Raraunga PWR163S-25-R050J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato DPAK Rahi / Rahi 0.320" L x 0.324" W (8.13mm x 8.22mm)
Raupapa PWR163 Tuhinga 50 mOhms
Mana (Watts) 25W Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa PWR163S25R050J
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.125" (3.17mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 mOhms ±5% 25W Chip Resistor TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film