PWR163S-25-R030JE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR163S-25-R030JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PWR163S-25-R030JE
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.03 OHM 5% 25W DPAK
Ngā Rauemi: PWR163S-25-R030JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PWR163S-25-R030JE
Tau Wae PWR163S-25-R030JE Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.03 OHM 5% 25W DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90328 pcs Pepa Raraunga PWR163S-25-R030JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato DPAK Rahi / Rahi 0.320" L x 0.324" W (8.13mm x 8.22mm)
Raupapa PWR163 Tuhinga 30 mOhms
Mana (Watts) 25W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.125" (3.17mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 30 mOhms ±5% 25W Chip Resistor TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film