PM7032S-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM7032S-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 260MA 2 OHM SMD
Ngā Rauemi: PM7032S-331M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM7032S-331M
Tau Wae PM7032S-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 260MA 2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5600 pcs Pepa Raraunga PM7032S-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PM7032S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PM7032S331M Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 260mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 260mA I teie nei - Maama 220mA