PM7032S-331M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM7032S-331M-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 220MA 1.9 OHM
Ngā Rauemi: PM7032S-331M-RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM7032S-331M-RC
Tau Wae PM7032S-331M-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 220MA 1.9 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84216 pcs Pepa Raraunga PM7032S-331M-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PM7032S
Ratonga - Q @ Freq 46 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6.1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 1.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max
Whakatauranga onamata 220mA I teie nei - Maama 240mA