PM5022S-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM5022S-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM5022S-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 860MA 780 MOHM
Ngā Rauemi: PM5022S-331M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM5022S-331M
Tau Wae PM5022S-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 860MA 780 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4235 pcs Pepa Raraunga PM5022S-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.732" L x 0.602" W (18.60mm x 15.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PM5022S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PM5022S331M Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.299" (7.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 860mA 780 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 780 mOhm Max
Whakatauranga onamata 860mA I teie nei - Maama 1.1A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PM5022S-471M
PM5022S-471M
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 730MA 1.08 OHM
I roto i te taonga: 6025 pcs
Tikiake: PM5022S-471M.pdf
RFQ
PM5022S-331M-RC
PM5022S-331M-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 800MA 790 MOHM