PM5022S-331M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM5022S-331M-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM5022S-331M-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 800MA 790 MOHM
Ngā Rauemi: PM5022S-331M-RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM5022S-331M-RC
Tau Wae PM5022S-331M-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 800MA 790 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74007 pcs Pepa Raraunga PM5022S-331M-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PM5022S
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 790 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 790 mOhm
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Maama 1.4A