CRM2512-JX-R470ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2512-JX-R470ELF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRM2512-JX-R470ELF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.47 OHM 5% 2W 2512
Ngā Rauemi: CRM2512-JX-R470ELF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRM2512-JX-R470ELF
Tau Wae CRM2512-JX-R470ELF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.47 OHM 5% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 359707 pcs Pepa Raraunga CRM2512-JX-R470ELF.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa CRM2512 Tuhinga 470 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film