CRM2512-JX-R068ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRM2512-JX-R068ELF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.068 OHM 5% 2W 2512
Ngā Rauemi: CRM2512-JX-R068ELF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRM2512-JX-R068ELF
Tau Wae CRM2512-JX-R068ELF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.068 OHM 5% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 308563 pcs Pepa Raraunga CRM2512-JX-R068ELF.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa CRM2512 Tuhinga 68 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 68 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film