CRM1206-JX-R130ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM1206-JX-R130ELF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRM1206-JX-R130ELF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.13 OHM 5% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: CRM1206-JX-R130ELF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRM1206-JX-R130ELF
Tau Wae CRM1206-JX-R130ELF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.13 OHM 5% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1074022 pcs Pepa Raraunga CRM1206-JX-R130ELF.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Raupapa CRM1206 Tuhinga 130 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 130 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film