CRM1206-JX-R051ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM1206-JX-R051ELF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRM1206-JX-R051ELF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 51M OHM 5% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: CRM1206-JX-R051ELF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRM1206-JX-R051ELF
Tau Wae CRM1206-JX-R051ELF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 51M OHM 5% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 547275 pcs Pepa Raraunga CRM1206-JX-R051ELF.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Raupapa CRM1206 Tuhinga 51 MOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 51 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film