74F825AI-RC
Hua Hua
Tau Wae: 74F825AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82UH 200MA 5.1 OHM
Ngā Rauemi: 1.74F825AI-RC.pdf2.74F825AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F825AI-RC
Tau Wae 74F825AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 82UH 200MA 5.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4794 pcs Pepa Raraunga 1.74F825AI-RC.pdf2.74F825AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa 74F Ratonga -
Q @ Freq 100 @ 2.52MHz Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 82µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 5.1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -