74F821SCX
Hua Hua
Tau Wae: 74F821SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FF D-TYPE SNGL 10BIT 24SOIC
Ngā Rauemi: 74F821SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F821SCX
Tau Wae 74F821SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4429 pcs Pepa Raraunga 74F821SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo D-Type
Momo Momo Positive Edge Raupapa 74F
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Momo putanga Tri-State, Non-Inverted Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 9.5ns @ 5V, 50pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Standard I teie nei - Quiescent (Iq) 100mA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA Whero Whero 150MHz