74F396AP-RC
Hua Hua
Tau Wae: 74F396AP-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 500MA 800 MOHM
Ngā Rauemi: 1.74F396AP-RC.pdf2.74F396AP-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F396AP-RC
Tau Wae 74F396AP-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 500MA 800 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5345 pcs Pepa Raraunga 1.74F396AP-RC.pdf2.74F396AP-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 74F
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Phenolic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 3.9µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 101MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 800 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Whakatauranga onamata 500mA