74F38SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F38SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
Ngā Rauemi: 74F38SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F38SCX
Tau Wae 74F38SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4429 pcs Pepa Raraunga 74F38SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 74F38SCX-ND
74F38SCXTR
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o nga Utu 2
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 12.5ns @ 5V, 50pF
Momo Momo NAND Gate Taumata Taumahi - Rawa 0.8V
Taumata Taumahi - Teitei 2V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa -, 64mA Tau Wae Tuakiri 74F38
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F38PC
74F38PC
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP
I roto i te taonga: 4106 pcs
Tikiake: 74F38PC.pdf
RFQ
74F395AI
74F395AI
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 400MA 2.6 OHM TH