74F226AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F226AP
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 800MA 300 MOHM
Ngā Rauemi: 74F226AP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F226AP
Tau Wae 74F226AP Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 800MA 300 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4033 pcs Pepa Raraunga 74F226AP.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 74F
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Phenolic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 132MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 300 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Whakatauranga onamata 800mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F240SJ
74F240SJ
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP
I roto i te taonga: 4195 pcs
Tikiake: 74F240SJ.pdf
RFQ
74F240PC
74F240PC
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
I roto i te taonga: 4452 pcs
Tikiake: 74F240PC.pdf
RFQ
74F226AP-RC
74F226AP-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 800MA 300 MOHM