74F2244PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F2244PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F2244PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP
Ngā Rauemi: 74F2244PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F2244PC
Tau Wae 74F2244PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5752 pcs Pepa Raraunga 74F2244PC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74F2244 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Buffer, Non-Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 12mA Tau Wae Tuakiri 74F2244