74F185AP-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F185AP-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 100MA 7.5 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.74F185AP-RC.pdf2.74F185AP-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F185AP-RC
Tau Wae 74F185AP-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 100MA 7.5 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5332 pcs Pepa Raraunga 1.74F185AP-RC.pdf2.74F185AP-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 74F
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Phenolic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 18µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 46MHz Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 7.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 100mA